jacek_foto1_szer260

Architekt Jacek Saj od 2010 roku prowadzi autorską pracownię architektoniczną. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem budynków oraz nadzorem nad ich realizacją. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych biurach projektowych w kraju i zagranicą, zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Każdy projekt jest efektem poszukiwań najlepszej odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów. Staramy się łączyć racjonalność przyjętych rozwiązań z najnowszymi trendami we współczesnej architekturze. Naszą intencją jest tworzenie obiektów o wysokich walorach funkcjonalnych i estetycznych, zapewniających komfort ich przyszłym użytkownikom. Wierzymy, że taka architektura wspiera wizerunek naszych klientów i przynosi wymierne korzyści.

 

Jacek Saj – mgr inż. arch., MPOIA.

 

Od 2002 posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP.

 

1998 Ukończył studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej.

 

1997 – 2004 był zatrudniony w biurze projektowym Perbo-Projekt w Krakowie. Jako architekt oraz architekt prowadzący brał udział w licznych projektach budynków biurowych, mieszkaniowych, sportowo-rekreacyjnych i komercyjnych m.in. budynku biurowego firmy „Pliva” w Krakowie, Parku Wodnego w Zakopanem.

 

2004 – 2008 pracował w biurze architektonicznym Traynor O’Toole Architects – jednym z największych biur projektowych w Irlandii. Jako jeden z architektów odpowiedzialny był za koordynację i prowadzenie dużej skali projektów, wśród nich szpitala prywatnego Beacon Hospital w Dublinie oraz powstałego w Dublinie kompleksu mieszkaniowo-usługowego Beacon South Quarter.

 

2010 założył autorską pracownię architektoniczną Jacek Saj Architekt.